PRODEJ LESNÍCH BORŮVEK Z JIŽNÍCH ČECH

Rodinný podnik Z Přírody přijede ve čtvrtek 21. července v 9:30h ke kapličce prodávat lesní borůvky z jižních Čech. Borůvky jsou vždy den před prodejem trhané a jsou přebrané od lístků a nečistot. Místo sběru Třeboňsko. Vlastní nádoby výhodou. Prodejce se zdrží zhruba půl hodiny. Borůvky jsou krásně zralé a čerstvé.

Pojízdná vinotéka

„Vinařství Holánek přijede ve čtvrtek 21. července s pojízdnou vinotékou. Přiveze kvalitní sudová a lahvová vína.

Vinotéka bude jezdit jednou za dva týdny a bude stát od 16:00 – 16:30 u OÚ.“

Přerušení dodávky elektrické energie

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy, bude ve čtvrtek 21. července v čase od 7:30 do 15:30  přerušena dodávka elektrické energie ve střední části obce Dolní Vilémovice. Bližší informace naleznete na úřední desce obce.

Uzavírka cesty na Valeč

Obec Valeč oznamuje, že z důvodu konání pohřbu bude v sobotu 23.července 2022 v čase od 10:30 do 13:00 hodin uzavřena komunikace mezi obcí Valeč a Dolní Vilémovice. Cestu v tomto čase mohou využít pouze účastníci pohřbu. Dopravu budou korigovat hasiči.