Opis vodoměrů

Vodárenská akciová společnost Třebíč oznamuje že ve čtvrtek 4.4.2024 od 9.00 hod. bude zaměstnanec vodáren p. Milostný zapisovat stavy vodoměrů v Dolních Vilémovicích. Stav vodoměrů můžete posílat na email: (milostny.pavel@gmail.com) nebo na tel: 734 236 419 i SMS , nebo stav nalepit na viditelné místo na dveře a podobně.

Multifunkční hřiště

Obec Dolní Vilémovice oznamuje, že je možné ke sportovním účelům využívat nově vybudované hřiště na návsi. Rezervace je možná na internetových stránkách obce www.obecdolnivilemovice.cz v sekci Rezervace.

Autobusový zájezd Flora Olomouc a Zahrada Věžky

Autodoprava Ivo Zahrádka pořádá zájezd na Floru Olomouc 27. dubna 2024 a na výstavu zahrada Věžky 1. května 2024

V případě zájmu se můžete nahlásit na tel. čísle 724 263 900 nebo na e-mailu cestovka@retroklub.cz

Více informací najdete na nástěnce obce