Zasedání zastupitelstva

Zastupitelstvo obce Dolní Vilémovice oznamuje, že se dnes v 19 hodin koná v zasedací místnosti obecního úřadu veřejné zasedání zastupitelstva

Pomoc ukrajinským rodinám

Rádi bychom požádali o pomoc Vás všechny, kterým není lhostejné utrpení ukrajinského lidu.

Aktuálně dáváme dohromady a sbíráme tento materiál:

spacáky, deky, karimatky, ručníky, svítilny bateriové, baterie, čelovky, pláštěnky, stany, trvanlivé potraviny (konzervy, sušenky, dětskou výživu (Sunar atd.), oplatky, trvanlivé pečivo, hroznový cukr, čokoládu,), hygienické prostředky (především mýdla, toaletní papír, hygienické ubrousky, hygienické prostředky pro ženy, jednorázové plenky, kapesníky, desinfekce), veškerý zdravotnický materiál (obvazy, desinfekce atd.)

Sběr potravin, drogistického zboží a další potřebné materiální pomoci bude soustředěn k odvozu: V Dolních Vilémovicích 54, kontakt p. Karel HANÁK 724 232 839

Otevírací doba obchod

Provozovatelka místního obchodu oznamuje, že od března bude v pátek otevřeno pouze dopoledne od 6:30 do 11:00 hodin