Výlov návesní rybník

Obec Dolní Vilémovice vás zve na výlov návesního rybníka, který se uskuteční v sobotu 5. listopadu od 9 hodin na hrázi rybníka.

Na místě bude možné zakoupit živé, smažené i uzené ryby, další občerstvení zajištěno.

Schůzka s projektantem kanalizace

Obec Dolní Vilémovice oznamuje, že v pondělí 7.listopadu od 18:00 hodin je na obecním úřadě připravena informativní schůzka s projektantem plánované kanalizace a čistírny odpadních vod v Dolních Vilémovicích. Na schůzce se bude prvotně řešit napojení jednotlivých nemovitostí na plánovanou splaškovou kanalizaci. Prosíme o účast alespoň jednoho člena z každé domácnosti.

Košt pálenek

Obec Dolní Vilémovice pořádá v sobotu 12.listopadu od 16 hodin již tradiční košt likérů, pálenek a pomazánek. Vzorky likérů a pálenek o obsahu půl litru můžete nosit na obecní úřad do 9. listopadu. Pomazánky do soutěže budou přebírány v sobotu 12 listopadu od 15 do 15:30 hodin.