Zametání komunikací

Obec Dolní Vilémovice oznamuje, že ve středu 13. dubna a ve čtvrtek 14. dubna proběhne v naší obci strojní zametání komunikací. Vyzýváme majitele motorových vozidel parkujících na komunikacích k jejich přeparkování.

Zájezd HOBBY

Obec Dolní Vilémovice organizuje 14. KVĚTNA zájezd do Českých Budějovic na výstavu HOBBY. Zájemci se mohou hlásit do 4. května na obecním úřadě v pondělí a ve středu od 18:00 do 20:00 hodin. Při rezervaci místa je třeba uhradit 100,- Kč za osobu na cestovné.

Velikonoční stezka

Obec Dolní Vilémovice oznamuje, že od středy 13. dubna do středy 20. dubna bude možné si projít velikonoční stezku s plněním úkolů. Začátek stezky je u obecního úřadu.

Povolenka k rybolovu

Zájemci o rybolov na návesním rybníku si mohou zakoupit povolenku na rok 2022 na obecním úřadě v pondělí nebo ve středu od 18:00 do 20:00 hodin.